• Lars Christoffersen
    Lars Christoffersen
    Centerchef, løb, MTB, styrketræning, personlig træner, Outdoor rejser.
  • Vivian Grell Larsen
    Vivian Grell Larsen
    Souschef, styrketræning, holdtræning, personlig træner.
  • Jesper Rask
    Jesper Rask
    Massør, holdtræning, cykelinstruktør, personlig træner.
  • Marie Svendsen
    Marie Svendsen
    Fysioterapeut, styrketræning, personlig træner.
  • Else Kortermand
    Else Kortermand
    Styrketræning, holdtræning, kostvejleder.
  • Lisbeth Hybel Fønsskov
    Lisbeth Hybel Fønsskov
    Administration, reception, yoga.
  • Camilla Martens
    Camilla Martens
    Fysioterapeut, holdtræning, personlig træner.
  • Charlotte Flor
    Charlotte Flor
    Styrketræning, holdtræning, personlig træner.
  • Michel Schlippe-Steffensen
    Michel Schlippe-Steffensen
    Rengørings ansvarlig, reception, styrketræning.
  • Inger Dissing Søsborg
    Inger Dissing Søsborg
    Reception.
  • John Delgado
    John Delgado
    Styrketræning.
  • Majbritt Prest Pedersen
    Majbritt Prest Pedersen
    Reception.
  • Freja Lauridsen
    Freja Lauridsen
    Reception, styrketræning, holdtræning.
  • Jeanne Blet Pedersen
    Jeanne Blet Pedersen
    Holdtræning.
  • Gunhild Hansen
    Gunhild Hansen
    Holdtræning.
  • Gitte Swineburgh
    Gitte Swineburgh
    Meditation.
  • Betina Poulsen
    Betina Poulsen
    Holdtræning.
  • Grace Filbert
    Grace Filbert
    Holdtræning.
  • Hjørdis Skat Nørregaard
    Hjørdis Skat Nørregaard
    Cykelinstruktør.
  • Jan Olsen
    Jan Olsen
    Cykel- og løbeinstruktør.
  • Kirsten Grundahl
    Kirsten Grundahl
    Cykelinstruktør, holdtræning.
  • Sabera Alic
    Sabera Alic
    Holdtræning.
  • Tonny Nielsen
    Tonny Nielsen
    Styrketræning, holdtræning, rengøring, reparation.
  • Thomas Flindt
    Thomas Flindt
    Cykelinstruktør, teamansvarlig.
  • Benedicte Aakirke
    Benedicte Aakirke
    Danseinstruktør, reception.
  • Gloria Sosa Larsen
    Gloria Sosa Larsen
    Danseinstruktør.
  • Alice Terkildsen
    Alice Terkildsen
    Cykelinstruktør.
  • Donika Hansen
    Donika Hansen
    Holdtræning.
  • Gert Ole Andersen
    Gert Ole Andersen
    Cykel- og fitnessinstruktør.
  • Claus Skipper
    Claus Skipper
    Cykelinstruktør.
  • Jesper Møller
    Jesper Møller
    Cykelinstruktør.
  • Ralph Tiedemann
    Ralph Tiedemann
    Cykelinstruktør.
  • Steen Ascanius
    Steen Ascanius
    Cykelinstruktør.
  • Pernille Groth Poulsen
    Pernille Groth Poulsen
    Cykelinstruktør
  • Anja Winterberg Holse
    Anja Winterberg Holse
    Holdtræning.
  • Amisha Leonora Jørgensen
    Amisha Leonora Jørgensen
    Styrketræning, reception.
  • Maya Nielsen
    Maya Nielsen
    Holdtræning.
  • Jan Præstholm
    Jan Præstholm
    Cykelinstruktør.
  • Steffen Quarfot
    Steffen Quarfot
    Styrketræning, holdtræning, reception.
  • Julius Folke Brøndum
    Julius Folke Brøndum
    Styrketræning, reception.
  • Henriette Feldingbjerg Drabe
    Henriette Feldingbjerg Drabe
    Holdtræning.
  • Hannah Mariya Epstein
    Hannah Mariya Epstein
    Yoga.
  • Ida Bendixen
    Ida Bendixen
    Yoga.
  • Lisa Laursen
    Lisa Laursen
    Yoga.
  • Camilla Kansberg
    Camilla Kansberg
    Danseinstruktør.
  • Oliver Lønfeldt
    Oliver Lønfeldt
    Styrketræning, reception.
  • Laura Olivia Hybel
    Laura Olivia Hybel
    Styrketræning, reception.
  • Emil Olesen
    Emil Olesen
    Styrketræning, reception.
  • Frederik Grube
    Frederik Grube
    Styrketræning, reception.
  • Efrem Gereab
    Efrem Gereab
    Rengøring.

  • Dorthe Oldenbjerg
    Yoga.