• Lars Christoffersen
    Lars Christoffersen
    Centerchef, løb, MTB, styrketræning, personlig træner, Outdoor rejser.
  • Vivian Grell Larsen
    Vivian Grell Larsen
    Souschef, styrketræning, holdtræning, personlig træner.
  • Jesper Rask
    Jesper Rask
    Massør, holdtræning, cykelinstruktør, personlig træner.
  • Marie Svendsen
    Marie Svendsen
    Fysioterapeut, styrketræning, personlig træner.
  • Else Kortermand
    Else Kortermand
    Styrketræning, holdtræning, kostvejleder.
  • Inger Dissing Søsborg
    Inger Dissing Søsborg
    Reception.
  • John Delgado
    John Delgado
    Styrketræning.
  • Majbritt Prest Pedersen
    Majbritt Prest Pedersen
    Reception.
  • Jeanne Blet Pedersen
    Jeanne Blet Pedersen
    Holdtræning.
  • Gunhild Hansen
    Gunhild Hansen
    Holdtræning.
  • Gitte Swineburgh
    Gitte Swineburgh
    Meditation.
  • Betina Poulsen
    Betina Poulsen
    Holdtræning.
  • Grace Filbert
    Grace Filbert
    Holdtræning.
  • Hjørdis Skat Nørregaard
    Hjørdis Skat Nørregaard
    Cykelinstruktør.
  • Jan Olsen
    Jan Olsen
    Cykel- og løbeinstruktør.
  • Kirsten Grundahl
    Kirsten Grundahl
    Cykelinstruktør, holdtræning.
  • Sabera Alic
    Sabera Alic
    Holdtræning.
  • Tonny Nielsen
    Tonny Nielsen
    Styrketræning, holdtræning, rengøring, reparation.
  • Thomas Flindt
    Thomas Flindt
    Cykelinstruktør, teamansvarlig.
  • Benedicte Aakirke
    Benedicte Aakirke
    Danseinstruktør, reception.
  • Gloria Sosa Larsen
    Gloria Sosa Larsen
    Danseinstruktør.
  • Donika Hansen
    Donika Hansen
    Holdtræning.
  • Claus Skipper
    Claus Skipper
    Cykelinstruktør.
  • Ralph Tiedemann
    Ralph Tiedemann
    Cykelinstruktør.
  • Steen Ascanius
    Steen Ascanius
    Cykelinstruktør.
  • Anja Winterberg Holse
    Anja Winterberg Holse
    Holdtræning.
  • Jan Præstholm
    Jan Præstholm
    Cykelinstruktør.
  • Steffen Quarfot
    Steffen Quarfot
    Styrketræning, holdtræning, reception.
  • Henriette Feldingbjerg Drabe
    Henriette Feldingbjerg Drabe
    Holdtræning.
  • Ida Bendixen
    Ida Bendixen
    Yoga.
  • Camilla Kansberg
    Camilla Kansberg
    Danseinstruktør.
  • Emil Olesen
    Emil Olesen
    Styrketræning, reception.
  • Efrem Gereab
    Efrem Gereab
    Rengøring.

  • Dorthe Oldenbjerg
    Yoga.

  • Sylwia Petersen
    Holdtræning og reception.

  • Peter Christiansen
    Reception og styrketræning.

  • Freja Lauridsen
    Reception og holdinstruktør.

  • Sarah Kjærved
    Reception og holdinstruktør.

  • Alma Christoffersen
    Reception.

  • Oscar Steffensen
    Reception.